Опція AccuTurn автоматизує процес розвороту на кінцях гону / Нові функції використання технологічної колії / Обсів полів з прямокутними контурами / Імпорт меж полів у форматі Shape / Регульована ширина міжряддя для причіпного обладнання / xFill Premium / Телематика AFS Connect: двостороння передача даних ISOXML між машиною та контролером / Вдосконалене екранне відображення розташування техніки в полі
На виставці SIMA 2017 (26 лютого - 2 березня) компанія Case IH збирається представити декілька останніх вдосконалень до свого асортименту технологій з точного землеробства, включаючи AccuTurn - нову опцію, яка автоматизує процеси розвороту на кінцях гону та точного входження на наступну обрану смугу. Також на виставці будуть продемонстровані переваги мережі RTK+ від Case IH, яка була спеціально розроблена, щоб забезпечувати безперервне покриття сигналу корекції для мінімізації простоїв при роботі з поправками RTK.
AccuTurn від Case IH: Автоматичні розвороти для більш точного входження в новий прохід та зниження втомлюваності оператора при роботі в полі
В рамках масштабного вдосконалення пакету технології автоматичного водіння AccuGuide в ході виставки SIMA компанія Case IH запустить важливе оновлення AccuTurn, що автоматизує процес розвороту на кінцях гону та точно спрямовує трактори при заході на наступну обрану смугу. AccuTurn активується одним натисканням кнопки, після чого бере на себе кермове управління технікою на розворотній смузі, що дає змогу акуратно і точно зайти на наступну обрану смугу.
Таким чином, дана технологія працює разом з вже існуючою системою підрулювання AccuGuide та розширює її можливості, забезпечуючи максимально точний захід на наступну смугу та допомагаючи знизити об’єм виконуваної водієм роботи. AccuTurn працює як з причіпним, так і з навісним обладнанням, а оператор трактора має змогу налаштувати різні параметри, наприклад, ширину поворотної смуги, лінію руху машини при повороті або точку початку повороту. Відстань до початку повороту на наступному кінці гону відображається на екрані монітора AFS. AccuTurn активується за допомогою коду розблокування, який клієнти зможуть окремо придбати у місцевих дилерських представництвах та встановити на всіх раніше випущених системах AccuGuide, які працюють з моніторами AFS 700. Цю функція можна буде замовити, починаючи з другого кварталу 2017 року.
Нова функція технологічних колій для AccuGuide
В числі новинок також варто згадати технологію, яка позбавляє водія необхідності рахувати кількість колій під час сівби завдяки новим тривимірним картам поля, котрі відображаються на моніторі AFS 700. Смуги, для яких була задана або має бути задана колія, відмічені окремим кольором. Відтепер вдосконалене управління коліями дозволяє одночасно користуватися функціями пропуску гону та підтримання колійності. Крім того, нова функція допомагає уникнути помилок при виборі технологічних проходів, що може негативно вплинути на точність внесення та проявитися під час збирання врожаю.
Новий шаблон руху для обсіву/обкосу полів з прямокутними контурами в кутах поля
Системи автоматичного водіння зазвичай створюють заокруглені кути при розворотах в полі, а для отримання чітких 90-градусних кутів потрібне ручне управління. Завдяки новій функції обробки кутів відтепер стало можливим дістатися до кожного куточка кожного поля та створити 90-градусні кути, оскільки лінії A-B на екрані тепер виходять за межі поля. Одразу після того, як робоче навісне обладнання задіюється на куті поворотної смуги, вмикається система автоводіння AccuGuide.
Термінал AFS 700 тепер сумісний з даними Shape
Інші нові розробки в сфері технологій точного землеробства Case IH включають зміни до процедури роботи з AccuGuide через монітор AFS 700, що відтепер дозволяє імпортувати межі поля до системи AccuGuide у форматі Shape. Різні типи даних Shape, наприклад, карти внесення для висіву, удобрювання або обприскування можна створювати на інших пристроях та імпортувати до монітора через накопичувач USB, під’єднаний роз’єму AFS700. Це усуває необхідність створювати абсолютно новий файл, використовуючи зовнішнє програмне забезпечення, що дозволяє значно заощадити час.
За допомогою ISOBUS можна без жодної допомоги самостійно використовувати функцію автоматичного посекційного управління. Це значно спрощує процес налаштування та заощаджує час, оскільки контролер завдань для ISOBUS не потребує додаткової документації. При повноцінному використанні технології управління на поворотній смузі система автоматичного посекційного управління забезпечує економне та ефективне задіяння обладнання.
Новий AccuStar GNSS – універсальний інструмент для визначення координат
Універсальна система автоводіння з електромотором ElectriSteer, що була вперше представлена на виставці Agritechnica 2015, призначена в першу чергу для встановлення на невеликих тракторах, які не оснащуються системами автоматичного водіння на заводі-виробнику, а також на тракторах та комбайнах більш ранніх моделей. Ключовою перевагою продукту ElectriSteer над іншими системами з рульовим монітором, які встановлюються на раніше випущену техніку, є те, що він може працювати в поєднанні з монітором AFS 700 від Case IH.
Зараз Case IH вдосконалює це рішення, пропонуючи новий приймач AccuStar. Приймач AccuStar передбачає роботу за чотирма можливими рівнями точності: Egnos, AFS 1 (15 см), AFS 2 (5 см) та RTK+ (2,5 см). Для використання поправок RTK+ сигнал має надходити через мережу мобільного зв’язку. AccuStar використовує нову ексклюзивну технологію Glide, яка здатна вивести ефективність сигналу Egnos на новий рівень за допомогою функції корекції похибок позиціонування, котра суттєво підвищує продуктивність роботи між проходженнями техніки. Приймач AccuStar також можна використовувати в якості надійного джерела позиціонування для картування або управління секціями.
Мережа RTK+ в Європі включає 100% покриття на території Франції
Сигнал RTK+ дозволяє досягти абсолютної точності проходжень до 2,5 сантиметрів, і цю точність можна відтворити в будь-який момент. xFill Premium – це нова функція, яка дозволяє безперервно продовжувати роботу без обмеження часу, якщо сигнал корекції RTK втрачено, а існуючий перекривний сигнал xFill зникає після завершення стандартного 20-хвилинного проміжку, або якщо точність падає до рівня менше 4 см. Щоб отримати xFill Premium, необхідно придбати річну ліцензію. Існуюча технологія xFill (заміщення сигналу протягом 20 хвилин) залишається безкоштовною.
Case IH - це перший виробник сільськогосподарського обладнання, який забезпечує 100% покриття сигналу RTK на території Франції завдяки мережі зі 161 базової станції для поширення коригувального сигналу по всій країні. Французькі власники сільськогосподарського обладнання не єдині, хто має можливість користуватися сигналом такої надійності, оскільки схожі системи доступні для клієнтів Case IH у багатьох інших країнах - Великобританії, Німеччині, Данії, Австрії, Іспанії, країнах Бенілюксу, Італії, Болгарії, Румунії та Польщі. Загалом ця мережа налічує більше 900 контрольних станцій. В даний момент мережа RTK+ активно розширюється: в середньому за один день до неї додається одна контрольна станція, а зона покриття в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки постійно збільшується. Це означає, що користувачі систем RTK+ від Case IH матимуть змогу працювати без простоїв в будь-який час, використовуючи мережу з централізованим управлінням, яка постійно підтримується та контролюється власною командою компанії Case IH з RTK+ та її дилерами. Новий мобільний додаток для RTK+ дозволяє клієнтам відслідковувати статус мережі RTK+ та розташування їх власної техніки, коли їх обладнання приймає сигнал RTK+ через мережу мобільного зв’язку.
Телематика AFS Connect: інтелектуальна мережа машин
Графічне відображення розташування техніки через телематичну систему AFS Connect зазнало значних вдосконалень завдяки запровадженню «Карти історії парку техніки», на якій позначається напрямок руху обладнання, а також (за допомогою умовного кольорового маркування) тип виконуваної ним робочої операції. Завдяки цьому нововведенню власник техніки, оператор та, в разі потреби, дилер матимуть змогу краще орієнтуватися в поточній роботі трактора та обсязі опрацьованих ділянок поля. Крім того, в разі необхідності клієнти можуть надати своїм дилерам дані телеметричних систем зі свого трактора (тракторів), щоб дилери могли підвищити рівень клієнтської підтримки. Останні оновлення також зробили можливою двосторонню передачу даних для всіх підтримуваних форматів файлів (.cn1, ISOXML). Карти внесення у форматі Shape також можна передавати через веб-портал до монітора AFS700.