Case IH отримує щорічну нагороду Good Design® від Музею архітектури та дизайну Чикаго Атенеум /Концепт автономного безкабінного трактора зробив революційний крок у дизайні тракторів
Музей архітектури та дизайну Чикаго Атенеум та Метрополітан Артс Пресс ЛТД оголосили Концепт автономного трактора Case IH одним з лауреатів цьогорічної престижної нагороди Good Design. Щорічна нагорода GOOD DESIGN® від цього музею відзначає найбільш інноваційні та передові зразки промислового, продуктового та графічного дизайну з усього світу.
Case IH представив перший в світі високопотужний концепт безкабінного трактора на виставці Farm Progress Show в 2016, здійснивши революцію в дизайні тракторів. Цей трактор розроблений дочірнім Промислово-конструкторським центром CNH Industrial та базується на існуючому тракторі Magnum від Case IH. Дизайн концепту зосереджений одночасно на формі та внутрішньому наповненні: нове бачення тракторів майбутньої автономної ери втілене в ньому шляхом усунення традиційної кабіни оператора.
«Ця нагорода дозволяє на мажорній ноті завершити святкування 175-ої річниці нашої компанії», - каже Андреас Клаузер, Президент Case IH. «Концепт автономного трактора – це, напевно, найкраща ілюстрація того, як ми послідовно втілюємо наше ювілейне гасло – ‘Святкуємо минуле, зазираючи в майбутнє’».
Після першої демонстрації на Farm Progress Show в серпні 2016 року трактор також було представлено на торгових ярмарках у Франції, Бразилії, Аргентині та Австралії. «Впродовж минулого року ми використовували цей концептуальний трактор як спосіб розпочати діалог з нашими клієнтами стосовно того, який вигляд матиме сільське господарство через п’ять або десять років», - пояснює Клаузер.
«Поспілкувавшись з клієнтами з різних країн, ми побачили, що у найближчій перспективі вони б хотіли зберегти певну гнучкість у роботі та продовжити користуватись тракторами з кабіною. І саме в цьому напрямку ми продовжимо рухатися, бо ми хочемо, щоб наші клієнти почувалися зручно по мірі того, як вони починають делегувати все більше задач самим машинам», - каже Клаузер.
«Ми вже зараз можемо спостерігати, як деякі з технологій, використані на цьому концепті, застосовуються на техніці нашої поточної лінійки – наприклад, AccuTurnTM, а в недалекому майбутньому нововведень стане ще більше». AccuTurn дозволяє усунути операції ручного управління під час розворотів на кінцях гону завдяки технології автоматизації розворотів на кінцях поля, побудованій на базі робочих алгоритмів нашого концептуального автономного трактора. Це технологія автоматичного водіння наступного покоління, що входить до складу Систем точного землеробства AFS: вона дає можливість здійснювати автоматичні та повторювані повороти практично без участі оператора, таким чином підвищуючи продуктивність, вдосконалюючи точність роботи та зменшуючи втому оператора.
«В 2018 році ми плануємо розширити частку продуктів AFS в пропонованій нами лінійці», - каже Клаузер. «Ми з радістю запускаємо пілотний проект за участі вдосконаленого концепту, який втілює в собі враження та побажання клієнтів, а також передбачає розширене додаткове тестування. Ми працюємо з одним з ключових клієнтів, який здійснює багато операцій з обробітку та культивації. Таким чином ми прагнемо ретельно випробувати практичне застосування цієї технології».